ART / Lithographs / Litographs in colors 14688156
nr 1468 8156
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
2 pcs, Bengt Elde (1939-2015), Sweden. Sommarmotiv, ej signerade / numrerade. Litograph in colors. Sheet: 44x62,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Sommarmotiv, ej signerade / numrerade. Färglitografi. Oramade, Bladets mått: 44x62 cm
Bengt Elde, Swedish painter, born 1939, dead 2015.
1000
SEK 700
Tuesday May 24 2022
at 18:02:33
23/5 17:50:04